MAVİŞEHİR ŞUBEMİZ

    TAD Preschool Mavişehir MULTINATIONAL (Çok Uluslu) bir eğitim kadrosu ve çocuk grubu için kültürler arası bir hoşgörü kültürünü en önde tutar.

 

TAD Preschool'da profesyonel eğitmenler 2 yaştan başlayarak ilk okula kadar hazırlanan çocukların oyun çağı çocukları olduğu bilinciyle dil gelişim, bedensel, bilişsel ve sosyal gelişim süreçlerini en üst düzeyde destekler ve gözlemler. Çocuk Gelişimi, Pedagoji, Dil Edebiyat ve Psikoloji branşlarında deneyimli kadromuz multidisipliner bir bakış açısıyla TAD Preschool Ankara ekibi ve dernek paydaşları ile eğitim programlarını geliştirmekte ve uygulamaktadır. Tüm eğitim kadromuz TAD Eğitim Akademisi tarafından da değerlendirilmiş olup kurum içi eğitimlere düzenli olarak katılım göstermektedir. TAD Preschool Mavişehir şubesi bir ÜçNesil Eğitim A.Ş firması iştirakidir. Internatioal bir okul olmak yönünde akreditasyonu almak için çalışmalarımız 2019 yılında başlamıştır.

    Bununla beraber, her sınıfımızda İngilizce eğitim dilinin kullanımına hakim grup lideri ve çocuk gelişimi mezunu sınıf öğretmeni olmak üzere 12 eğitimcimiz bulunmaktadır. Kurum psikoloğumuz okulumuzda görev yapmakta, eğitim gözlemlerini çocukların gelişimsel değerlendirmelerini düzenli olarak takip etmekte ve değerli velilerimizle paylaşmaktadır. Hijyen eğitimlerini tamamlamış 2 hizmet grubu çalışanımız, 1 profesyonel aşçımız ve 6 idari görevlimiz bulunmaktadır.

İşletmecimiz
Eğitim Kadromuz

   Kurucumuz, 10 yıllık deneyimi ile Araştırma Projeleri Yönetimi Uzmanı olan Mühendis Bahar Yamaner, ulusal ve uluslarası Ar-Ge ekipleriyle, Sağlık ve İlaç Sektöründe özel firmalarda ve Sabancı Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Ege Üniversitesi gibi Teknoloji Bölgelerinde çalışmıştır. 2016 yılında ÜçNesil A.Ş kurucu ortağı olarak Tural ve Öndül aileleri ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanı olarak ilk iştirakleri olan TAD Preschool Mavişehir şubesinde kurucu müdür olarak sorumluluk almıştır.

Çocuk sağlığının ilgi alanı olduğunu keşfetmesi üzerine 2017 Kasım ayında Standford Üniversitesi'nden "Child Nutrition and Cooking" sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Bahar Yamaner evli ve bir kız çocuğu annesidir. Eğitim hayatı için en büyük motivasyon kaynağı kızı ve kızı gibi nicelerinin özgün eğitim alarak bağımsız bireyler olarak yetişmeleridir.

   Okul Müdürümüz Sibel Buluktimur, ​İngiltere'de Okul Öncesi Eğitimini Montessori Alanında uzmanlaşarak tamamladıktan sonra öğretmenlik hayatına başlamıştır. Kolej ve özel anaokulu tecrübelerini Londroa, İstanbul ve İzmir'de farklı kurumlarda kazanmıştır, İdarecilik yaparken de ilgi alanı olan İngilizce Ses Eğitimi konusunda öğretmenlere ve Rehberlik alanında da aktif kalarak özellikle oryantasyon süreçlerinde çocuklara ve ailelere bizzat destek olmaktadır. 

 

Psikoloğumuz Bade Vardarlı 2009 yılında Ege Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılında Berlin'deki Free University'de "European Master in Intercultural Education" programından mezun olmuştur. Lisans ve yüksek lisans eğitimi süresince üniversite hastanesinde, bir şirketin insan kaynakları departmanında, özel eğitim merkezinde, Berlinde Türk kökenli öğrenci ve aileleriyle çalışılan okul psikolojisi danışmanlık merkezinde (Kreuzberg Schulpsychologishes Beratungszentrum) staj yapmıştır. 2014 yılında Ege Üniversitesi'nde psikolojik danışmanlık alanında yüksek lisansını tamamlamıştır. Kadın danışma merkezlerinde psikolojik danışmanlık hizmeti, özel eğitim merkezinde aile görüşmelerini yürütmüştür, özel okullarda ve anaokullarında psikolog olarak çalışmıştır. 2019 yılında TAD Preschool Mavişehir, Anaokul'u bünyesinde anaokulu psikoloğu olarak okulumuz çocukları ve ailelerine destek olmaktadır.

    Eğitim Zümre Danışmanımız Pedagog Burcu Ceylan,  2012 yılında Amsterdam Üniversitesinden aile danışmanlığı ile ilgili uzmanlığı ile Pedagoji bölümünden mezun olmuştur ve halen Ege Üniversitesi Okul Öncesi Eğitimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bağımlılar kliniğinde aile danışmanı, kreş ve anaokullarında öğretmen ve eğitim danışmanı olarak ve çocuk yuvasında sosyal hizmet uzmanı olarak ulusal ve uluslarası kuruluşlarda görev yapmıştır.