Sanal Resim Sergimiz ArtSteps Sanal Galerisinde Ziyarete Açıldı, 20.12.2020

KOLEJİMİZ'DEN, Ankara'dan Haberler

2016 yılında kuruluşunun 65. yılını kutlayan Türk Amerikan Derneği, bu yılı bir dönüm noktası olarak benimsemiş ve eğitim alanında, TAD anaokullarının devamını oluşturacak, K-12 kulvarında da yer almaya karar vermiştir. Kaliteli dil eğitiminin yanı sıra, 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış, kendi potansiyeli doğrultusunda özgüveni yüksek, başarılı nesillerin yetiştirileceği K-12 eğitim vizyonunu oluşturmuştur.

Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğinin Ad Verme Maddesi uyarınca “ülke, millet, yabancı kurum ve kuruluş adları” verilememesi nedeniyle, TAD’ın köklü geçmişi ve gelecek vizyonunu da ifade eden tescilli sloganı “Nesilden Nesile,” TAD liderliğinde açılan kolejin adı olarak benimsenmiştir.

Nesilden Nesile Koleji ile yüksek vatandaşlık bilincine sahip, öz değerlerine sahip çıkan, ülkemizi “çağdaş medeniyetler seviyesine” taşıyacak nesillerin yetiştirilmesine katkı sağlamak en önemli amacımızdır. Bu amaç doğrultusunda birlikte hareket edeceğimiz öğrencilerimize ve onları her zaman destekleyecek olan velilerimize başarılar dileriz.

Detaylı Bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz...

ETKİNLİK davetlerimiz REHBERLİK BÜLTENLERİMİZ 

BU YIL DİJİTAL OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.

Okulumuzda buluşmak dileğiyle...

İrtibat: 0232 999 83 00
Adres: TAD Preschool Mavişehir, Yalı Mah. 6500 sok. Mavişehir, İZMİR

 


Anne-Çocuk Yogası Etkinliği
Mother-Child Yoga Event

GEÇTİĞİMİZ HAFTA TAD PRESCHOOL

 

Akıllı güvenlik sistemi calismalariyla taninan Pronet ile anaokulumuzun güvenlik sistemleri hakkinda anlasma yapıldı

Ekibimizden Psikolog Simge Tekin'in "Çocuklarda Sınır Yönetimi" semineriyle 9 Kasım Çarşamba Günü 16.00'da Okulumuzda Buluştuk.

TAD Preschool Mavişehir Açıldı!

Ekibimizden Psikolog Simge Tekin'in "Çocuğun Gözüyle Dünya ve Kurallar" semineriyle 23 Şubat Perşembe Günü Velilerimizle Okulumuzda Buluştuk.

Psikoloğumuz Simge Tekin 6 Kasım Pazar Günü 12.00'da Reyhan Şenay'ın yönettiği Sen Büyürken Programı'nın konuğuydu. Anne babaların çocuklarına kuralları nasıl öğretebileceklerini anlatan bir yöntem olan sınır yönetimi hakkında konuştular.

Programı dinlemek için...

Okul Müdürümüz Emine Öztürk'ün "Etkili Anne Babalık" semineriyle 30 Mart Perşembe Günü Velilerimizle Okulumuzda Buluştuk.

Okulumuzun açılış kokteyli için 23 Nisan 2017 Pazar günü okulumuzda buluştuk.

ETKİNLİKLER 

EKİBİMİZDEN

Aylık olarak yayınlanan bilgilendirme ve farkındalık yazıları kurum psikoloğumuz ve pedagogumuz tarafınca hazırlanmaktadır.

 

AYIN MAKALESİ ...